Author: g***o
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Awesome
Color: Red Violet
Price: 176kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Khaki |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 290 g |
| Length | 71 cm |
| Crown | 53-58 cm |
| SKU | sb251027310077536570 |
Author: g***o
Date:
Review: Awesome
Color: Red Violet
Author: f***_
Date:
Review: bellissima e fatta veramente bene morbida e con capelli lunghissimi
Color: Red Violet
Author: w***0
Date:
Review: Sehr schöne Farbe und auch eine gute Qualität
Color: Red Violet
Author: i***7
Date:
Review: Bellissima parrucca!!!!!!!!!!!
Color: Red Violet
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.